Пошук
Close this search box.
1 млн т: посол США розповіла про результати роботи гуманітарного коридору
зерно

Україна експортувала більше мільйона т зерна, а разом з ним заліза, овочів та інших вантажів, використовуючи Чорноморський гуманітарний коридор. Про це повідомила посол США в Україні Бріджит Брінк, пише agropolit.com

Слід зазначити, що кораблі, які виходять з портів України, йдуть маршрутом, прокладеним через західне узбережжя Чорного моря, включаючи болгарські та румунські води в напрямку Туреччини.

Відповідне транспортування вантажів стало можливим, серед іншого, завдяки тому, що його підтримують міжнародні організації, які займаються страхуванням морського руху. За даними британської військової розвідки, російські окупанти навряд чи наважаться атакувати торгові кораблі у Чорному морі, що виходять з українських портів.

У відомстві підкреслили, що подібна атака загрожує рф подальшими військовими втратами і жахливими політичними наслідками. Експерти стверджують, що кількість кораблів, які користуються українським гуманітарним коридором в Чорному морі для транспортування зерна продовжує збільшуватися. Наприклад, станом на 17 жовтня кількість транспортувань коридором досягла 50.

Жорстокість Росії не завадить Україні годувати світ і нарощувати експорт. Наразі ми нарахували 33 кораблі», – зазначила Бріджит Брінк.

Джерело та фото: agropolit.com

Зараз читають