Пошук
Close this search box.
1,84 млрд грн податків сплатила Астарта до бюджету за 10 місяців 2023 року
Астарта

За десять місяців 2023 року підприємства агропромхолдингу Астарта сплатили 1,84 млрд грн податків та зборів до бюджетів всіх рівнів.

З цієї суми понад 1,08 млрд грн отримали місцеві бюджети територіальних громад у Полтавській, Хмельницькій, Вінницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській та Харківській областях України. А до державного бюджету надійшли понад 753 млн грн.

«Тільки за час повномасштабної війни, Астарта перерахувала до бюджетів усіх рівнів понад 3,46 млрд грн. З року в рік ми нарощуємо ці обсяги, адже переконані, що своїми податками ми підтримуємо і бюджет, і народ України. Тим більше зараз, коли левова частка видатків бюджету йде на підвищення обороноздатності держави. Це наш свідомий вибір і я закликаю весь, без винятку, український бізнес прийняти це рішення і сумлінно сплачувати податки за будь-яких умов», — зазначив Віктор Іванчик, засновник та СЕО Астарти.

Астарта, спільно з українськими та міжнародними партнерами, також продовжує реалізацію соціальних ініціатив в рамках гуманітарного проєкту Common Help Ukraine. На сьогодні фінансова оцінка благодійних внесків та наданої гуманітарної допомоги проєкту вже перевищує 809 млн грн. З них 56 млн грн спрямовані на розвиток регіонального пдприємництва у громадах, в яких компанія здійснює свою виробничу діяльність.

Джерело та фото: facebook.com/astartaholding

Зараз читають