Пошук
Close this search box.
20-21 вересня в Україні пройшла найбільша агропромислова подія 2023 року – День Поля «АГРО ВІННИЦЯ»!
02агровінниця

20 та 21 вересня у м. Вінниця відбулася наймаштабніша агропромислова подія 2023 року – День Поля «АГРО ВІННИЦЯ». Захід відбувся за підтримки Вінницької міської ради, Вінницької обласної ради та Вінницької обласної військової адміністрації. Пише agroelita.info

У важкі часи війни, коли кожен день вимагає від нас найбільших зусиль і відданості, у місті Вінниця відбулася подія, яка принесла світло і надію – День Поля “Агро Вінниця”. Це була наймасштабніша аграрна подія в Україні з початку війни, яку відвідали тисячі аграріїв Вінниччини та інших областей . Близько 150 компаній з усієї країни об’єдналися, щоб продемонструвати свою техніку та новітні технології для агросектору. Цей захід був не лише показовим, а й символічним, тому що навіть в умовах війни Україна продовжує розвивати свій агросектор та підтримувати сільськогосподарських працівників, бо українці – незламні.

Міський голова Вінниці, Сергій Моргунов, відзначив важливість розвитку агропромислового комплексу Вінниччини, який є одним із найсильніших у всій Україні. Він також зазначив, що це вже другий подібний захід, який відбувся в місті протягом останніх кількох років, і що він викликав значний інтерес як серед місцевих, так і серед аграріїв з регіону.

Зараз на такий захід виник запит – всі виклики, які стосуються аграріїв країни, спонукали організаторів влаштувати цю виставку. Всі можливі очікування вона перевершила. Якщо спершу думали, що учасників буде обмаль, то сьогодні ми маємо їх близько 150! Ми розуміємо, що аграріям необхідно спілкуватися, обмінюватися досвідом та різними практиками, а також думками щодо вирішення проблем, пов’язаних з повномасштабною агресією рф проти України: знищення аграрної інфраструктури, замінування полів та неможливість їх обробляти – це те, що їх турбує зараз найбільше.” – сказав Сергій Моргунов на відкритті Дня Поля «АГРО ВІННИЦЯ».

Голова Вінницької обласної Ради, Вячеслав Соколовий, поділяє думку, що День Поля «АГРО ВІННИЦЯ» , спрямований на аудиторію з представників сільськогосподарського сектору, має велике значення для сприяння розвитку та розширення можливостей аграріїв. Він також наголошує на наявності обласних підприємств, які пропонують технологічні рішення для підтримки і розвитку агропромисловості.

Від наших аграріїв залежить продовольча безпека всього населення країни. Тут чимало виробників землеобробної техніки, посівних машин, засобів захисту та обробки землі. Дуже важливо, що тут є люди, які шукають рішення в складних умовах війни, адже розуміють, наскільки важливо забезпечити продовольством людей. На плечах аграріїв дуже велика відповідальність. І завдяки Збройним Силам України, які тримають фронт, наші фермери можуть працювати. Для нашої області надзвичайно важливо працювати на перемогу і це один з тих напрямків, який забезпечує стійкість економіки”, – сказав Вячеслав Соколовий.

Дуже важливою подією на Дні Поля «АГРО ВІННИЦЯ» стало підписання меморандуму про співпрацю та взаємодію Вінницької міської ради з двома громадськими організаціями – ГО «Вінницький Клуб Ділових Людей» та ГО «Клуб успішної молоді», які реалізують проєкт «Амбасадори Вінниці».

Майже 20 одиниць техніки показали свою ефективність у роботі, демонструючи передові досягнення сільськогосподарської галузі. Ця подія була неабияким натхненням для всіх присутніх та свідченням про те, наскільки важливо і перспективно розвивати аграрний сектор.

Але слід пам’ятати, що в умовах війни проведення такої події було дуже складною задачею. Однак організатори врахували всі можливі ризики та вжили заходів для забезпечення безпеки всіх учасників та відвідувачів.

«Прийняти рішення про доцільність проведення подібного заходу було дуже складно, адже без пекова ситуація в Україні залишає бажати кращого. Проте спілкування з аграрними компаніями та фермерами, стало каталізатором у прийнятті цього рішення. Ми зрозуміли глибоку потребу в координації та спільній дії для підняття економіки та аграрного сектору нашої держави. Наша команда вирішила  провести День Поля “Агро Вінниця”, оскільки сприяння розвитку цієї галузі є однією із наших головних місій. Готували ми цей захід дуже швидко, менше двох місяців було на підготовку головної аграрної події року. Перш за все, ми звернули максимальну увагу на те, щоб перебування відвідувачі та компаній на Дні Поля “Агро Вінниця» було безпечним. Також висловлюємо  щиру подяку Збройним Силам України за можливість проведення цього заходу в умовах війни. Це важливо, оскільки підтримка аграрного сектору є ключовою у важкі часи, і ми прагнемо допомогти нашим аграріям у забезпеченні безпеки та розвитку галузі ». – говорить Олександр Погребний, організатор Дня Поля «АГРО ВІННИЦЯ».


AGRO TEAM EXPO зовсім скоро анонсує нові дати наступних подій, тому слідкуйте за новиначи.
Вірте в ЗСУ!
Наближайте перемогу!

До зустрічі на «АГРО ВІННИЦЯ» – де сільське господарство зустрічає інновації!
agroexpo.vn.ua

Тел.: +380 44 529 11 45, +38 073 000 4 999

Зараз читають