Пошук
Close this search box.
2,31 млрд грн податків і зборів сплатила Астарта до бюджету за у 2023 році
23

У 2023 році підприємства агропромхолдингу Астарта сплатили 2,31 млрд грн податків і зборів до бюджетів всіх рівнів, що на 42% більше у порівнянні з 2022 роком.

З цієї суми понад 1,31 млрд грн отримали місцеві бюджети територіальних громад у Полтавській, Хмельницькій, Вінницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській та Харківській областях України.

«У перерахунку на всю команду агропромхолдингу у 2023 році Астарта сплатила 343 тис. грн податків на одного свого співробітника. Загалом за період повномасштабної війни наша компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів понад 3,84 млрд грн. Це наш внесок у посилення обороноздатності країни, збільшення економічної стійкості місцевих громад, підвищення соціальної відповідальності та прозорості українського бізнесу», – зазначив Віктор Іванчик, засновник та СЕО агропромхолдингу.   

Астарта, спільно з українськими та міжнародними партнерами, також продовжує реалізацію соціальних ініціатив в рамках гуманітарного проєкту «Common Help Ukraine». На сьогодні фінансова оцінка благодійних внесків та наданої гуманітарної допомоги проєкту вже перевищує 1,062 млрд грн.

Джерело та фото: astartaholding.com

Зараз читають