Пошук
Close this search box.
4 млн т: Володимир Зеленський підвів підсумки роботи українського морського коридору
volodimir-zelenskiy-34756

З моменту запуску Україною нового зернового коридору в Чорному морі вдалося експортувати 4 млн т вантажів. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський, пише Центр транспортних стратегій, повідомляє agropolit.com

Слід зазначити, що раніше Міністерство розвитку та інфраструктури України повідомило, що інформація про скасування або непрогнозовану зупинку тимчасового коридору для руху цивільних суден із портів Великої Одеси не відповідає дійсності.

Там підкреслили, що усі встановлені ВМС ЗСУ існуючі маршрути дійсні та використовуються цивільними судами. Враховуючи, що коридор було впроваджено у надскладних умовах розв’язаної рф повномасштабної війни, його функціонування відбувається з урахуванням військової обстановки та погодних умов.

Учасники та оператори зернового ринку України раніше повідомляли про труднощі із завантаженням суден. Експерти зазначили, що затримка суден у портах здатна завдати колосальної шкоди українським аграріям та державному бюджету країни.

За підрахунками аналітиків, один день затримки завантажених зерном суден у портах може призвести до збитків у $1 – 1,5 на тонні продукції.

Працює зерновий коридор. Нині долаємо позначку в 4 млн т вантажів і зберігаємо позитивну динаміку», – зазначив Володимир Зеленський.

Джерело та фото: agropolit.com

Зараз читають