Пошук
Close this search box.
40% стосується сфери агро: Микола Сольський розповів, що треба реформувати перед вступом в ЄС
zerno-34369

У списку правових норм, які Україна має змінити перед її вступом в Європейський Союз, 40% пов’язані з продуктами харчування та сільським господарством. Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський на телемарафоні, пише agropolit.com

Аграрний міністр підкреслив, що зерновий конфлікт міг здивувати або викликати емоційну реакцію у Українців, оскільки наша країна вперше стикнулася з подібним явищем.

Слід зазначити, що коли Єврокомісія дозволила Україні постачати аграрну продукцію до сусідніх країн, Угорщина, Польща і Словаччина ввели відповідні односторонні заборони.

Треба виробляти імунітет до цих дискусій, бути розумним, прагматичним… Економіка є економікою. Це не перша і не остання дискусія. Кожна країна має своїх фермерів, своїх переробників, свої інтереси, які інколи ідуть всупереч з іншими членами Євросоюзу. Це нормальна практика. Це не треба сприймати особисто. Якщо ви хочете бути членами Євросоюзу, то будьте готові до того, що ви повинні постійно професійно десь публічно, десь непублічно захищати свої інтереси. Ми звикнемо до цього. Я пропоную до цього ставитись виключно як до того, що ми вже півкроку зробили до останньої лінії вступу до ЄС. І нас почали відповідно сприймати», – сказав Микола Сольський.

Джерело та фото: agropolit.com

Зараз читають