Пошук
Close this search box.
$80 млрд до 2030 року: веганська їжа стає рутинним перекусом, ринок подвоюється
04

Світовий ринок веганських закусок до 2030 року сягне $80 млрд. Такими прогнозами ділиться аналітична компанія Grand View Research. Пише newfood.media

Зараз ця категорія оцінюється в $44,02 млрд.  

З 2022 Р. ДО 2030 Р. СЕГМЕНТ ВЕГАНСЬКИХ ЗАКУСОК ЗРОСТАТИМЕ НА 6,9% ЩОРОКУ

Основними факторами стимулювання попиту є розуміння споживачами  користі для здоров’я такої їжі, а також розвиток онлайн-продажів.

Веганську їжу сприймають як рутинний перекус, який покращує здоров’я кишечника, підтримуючи імунну систему та зменшуючи запалення. 

З іншого боку, аналітики попереджають, що стимуючим фактором для сегменту стане доступність різноманітних замінників веганських закусок.

Великі країни, такі як США, Великобританія, Австралія, Канада та Індія, роблять значний внесок у розвиток галузі завдяки зростанню веганства.

Згідно з опитуванням Vegetarian Resource Group у 2020 році, приблизно 3% респондентів були веганами в США. Прогнозується, що зростаюча тенденція до веганства серед знаменитостей, як то актор Хоакін Фенікс (фільм “Джокер”), і спортсменів у всьому світі надасть широкі можливості для розширення ринку.

У Великобританії, згідно з опитуванням, проведеним Vegan Society спільно з журналом Vegan Life, кількість веганів зросла приблизно на 360%.

У Канаді спільнота веганів розширилась на 250% і досягла приблизно 850 тис. Відповідно до звіту за 2020 рік, Австралія посідає друге місце після Великої Британії за споживанням рослинних страв.

До тренду приєднуються великі інтернаціональні корпорації та ентузіасти. IKEA створила чорну ікру з водоростей. Nestle нещодавно підтримала розробника веганських бургерів Nomoo. Колишні керівники мережі Lidl розробили веганські яйця. 

Джерело та фото: newfood.media

Зараз читають