Пошук
Close this search box.
AgriChain підписала Меморандум про співробітництво під час конференції з розвитку та відбудови України у Токіо
02

19 лютого у Токіо пройшла двостороння конференція зі сприяння економічному зростанню та відбудові України під головуванням прем’єр-міністрів та за участі представників 80 компаній обох країн.

Астарту на міжнародній арені представили Наталія Богачева, директор AgriChain (in-house IT-компанія Астарти), та Юлія Берещенко, директор зі сталого розвитку бізнесу та зв’язків з інвесторами Астарти.

За результатами конференції компанія AgriChain підписала з японською технологічною компанією Sagri Меморандум про співробітництво у питаннях використання цифрових інновацій та ШІ у агро виробництві для підвищення його ефективності.

– Перемовини про співпрацю з однією з найвідоміших японських технологічних компаній Sagri ми розпочали ще восени 2023 року. І як результат сьогодні підписали Меморандум про співробітництво, – зазначила Наталія Богачева. – Таке технологічне партнерство для нас дуже важливе і цінне. Адже і компанія Sagri займається питаннями зміни клімату та продовольчої безпеки, застосовуючи для цього передові технології визначення агрохімічних показників грунту на основі даних супутникового моніторингу та алгоритмів ШІ, визначення карбонового сліду при використанні пестицидів та добрив. І AgriChain, створюючи та розвиваючи цифрові рішення для управління агробізнесом, фокусує свою увагу на вирішенні глобальних викликів, зокрема і питаннях сталого розвитку бізнесу, впливу на зміну клімату, декарбонізації у сільському господарстві, продовольчій безпеці та розвитку ШІ. Крім розвитку AgTech в Україні, українсько-японське партнерство сприятиме пришвидшенню післявоєнного відновлення агропромислового сектору України.

Очікується, що у 2024 році, в рамках пілотного проєкту, буде проведено дослідження технологій Sagri на виробничих активах Астарти і розпочато роботу з інтеграції сервісів програмних продуктів Sagri та AgriChain Scout.

Джерело та фото: agriteka.com

Зараз читають