Пошук
Close this search box.
Агродрони допоможуть французьким садівникам боротися із заморозками
заморозки

Проблема поворотних заморозків дорого обходиться французьким виробникам винограду, фруктів та інших культур. Щорічно весняне похолодання призводить до втрат аграрного сектора приблизно у 2 млрд євро. Замінити застарілі методи обігріву рослин допоможуть дрони. Про це пише EastFruit, посилаючись на портал AgroExpert.md, взято з Agri-gator.

Французька компанія ATV, виробник композитних промислових деталей, зокрема, лопатей для обігрівальних веж, уклала партнерську угоду з UrbanMatrix, піонером у галузі дронів з Бангалора, Індія. Метою цього альянсу є розв’язання проблеми заморозків шляхом використання передових рішень для БПЛА, що знаменує собою значний крок на шляху до “розумного” сільського господарства.

Традиційні методи, що використовуються французькими фермерами, такі як обдувні вежі, дощування, багаття, обігрівачі, – галасливі, такі, що забруднюють навколишнє середовище та є не надто ефективними, способи, що не забезпечують достатнього охоплення та є трудомісткими. Тому ATV співпрацюватиме з UrbanMatrix для створення системи захисту від заморозків на основі дронів.

UrbanMatrix має більш ніж семирічний досвід розробки дронів, для французької компанії їх виконають за індивідуальним замовленням відповідно до призначення і з урахуванням розширеного функціонала.

За попередньою оцінкою, два дрони замінять собою установку однієї повітряної вежі, зможуть виконувати захист рослин від заморозків точно й економно. Крім того, далі в сезоні дрони виконають обприскування культур з використанням передових картографічних технологій. Дрони оснащені запатентованими літій-іонними акумуляторами, власною операційною системою, технологією 4С, модулем захисту від несанкціонованого доступу та обробкою даних на базі штучного інтелекту.

Рішаб Верма, генеральний директор і співзасновник UrbanMatrix, прокоментував: “Наша місія – впровадити передові технології дронів у галузі по всьому світу, і наше партнерство з ATV ілюструє це зобов’язання. Разом ми зробимо революцію в сільському господарстві, зробивши його розумнішим, екологічнішим і ефективнішим”.

Джерело та фото: agri-gator.com.ua

Зараз читають