Пошук
Close this search box.
Агросем планує до кінця року ввести в експлуатацію елеватор на кордоні Польщею
елеватор

ТОВ «Агросем», один із найбільших в Україні дистриб’юторів добрив, сільськогосподарської техніки та засобів агровиробництва, планує до грудня 2024 р завершити будівництво та ввести в експлуатацію новий зерновий елеватор місткістю 22 тис. тонн на власному терміналі MOST Logistic Terminal на кордоні із Польщею. Про це повідомила пресслужба Райффайзен Банку, який виділив фінансування на реалізацію вказаного проєкту, пише apk-inform.com

«Наразі будівельні роботи вже виконано на 70%. Об’єкт будується з використанням новітніх енергоефективних технологій. Проєкт профінансовано Райффайзен Банком на суму 1 млн євро терміном на 5 років», – вказується у повідомленні.

Як зазначається, при реалізації проєкту було застосовано «зелені» технології: встановлено енергозберігаюче (світлодіодне) освітлення, енергоефективні системи опалення та вентиляції, за рахунок чого суттєво зменшилося споживання електроенергії. Розпочато роботи зі встановлення додаткового обладнання для зменшення виділення пилу, суспендованих твердих частинок в атмосферне повітря. В проєктах передбачено та паралельно з етапами будівництва втілюється система збору та очищення стічних (дощових) вод, прокладається система каналів колекторів збору води, на кінцевому етапі планується встановити сепаратор для очищення. Запроваджено щорічний моніторинг (лабораторно-інструментальний контроль) викидів забруднюючих речовин та їхнього впливу на якість атмосферного повітря, ґрунту.

Планується, що введення елеватору в експлуатацію дозволить українським аграріям здійснювати перевалку до 400 тис. тонн зерна на рік в напрямі до ЄС.

Джерело та фото: apk-inform.com

Зараз читають