Пошук
Close this search box.
Астарта на “Fields of Change: Charting the Path for Ukrainian Agriculture”
!001

“Астарта вже багато років розвиває відновлювальні сільськогосподарські практики, а з 2020 року ми вносимо наші дані в інструмент Cool Farm Tool, щоб відстежувати прогрес. Ми знаємо, як перетворити сільське господарство з джерела викидів парникових газів на природний поглинач вуглецю, і розширюємо площі сільськогосподарських угідь за рахунок зменшення обробітку ґрунту, використання покривних культур та інших ґрунтозахисних технологій”,– зазначила Юлія Берещенко, директор зі сталого розвитку бізнесу та зв’язків з інвесторами Астарти, під час виступу на міжнародній конференції «Fields of Change: Charting the Path for Ukrainian Agriculture», яка відбулася у Брюсселі.

«Учасники конференції занепокоєні глобальною продовольчою безпекою, – говорить Юлія. – Але майбутній виклик – це не додаткові 2 мільярди людей на планеті – при середньому споживанні 3500 калорій на душу населення у світі проти здорових 2 000-2 500 і 20-30% сільськогосподарської продукції, які викидаються у відходи. Виклик у тому, як їх прогодувати на засадах сталого розвитку? Як зберегти та покращити здоров’я ґрунтів, адаптуватися до зміни клімату та пом’якшити його наслідки?»

«Відтоді, як минулого року ЄС запровадив вільну торгівлю з Україною, Астарта постачає екологічно чистий, без ГМО цукор з цукрових буряків і європейським споживачам, успішно конкуруючи з імпортом з ринків Латинської Америки. Також ми постачаємо в Європу і продукти соєвої переробки, які не лише не містять ГМО та не призводять до вирубки лісів, але й мають вуглецевий слід майже в 15 разів менший, ніж у закордонних постачальників. Ми знаємо, що ЄС поставив за мету досягти 35 млрд кубометрів споживання біометану до 2033 року, і Україна може стати важливим постачальником відновлюваного палива в Європу.

Підсумовуючи свій виступ, Юлія Берещенко, зауважила, що «український аграрний сектор є справжнім європейським партнером, який може зробити свій внесок у досягнення спільних цілей Зеленого курсу. Справжнє партнерство процвітає у вільній торгівлі, тож будь ласка, тримайте двері відчиненими для нашої продукції».

Джерело та фото: FB агропромислового холдингу “Астарта-Київ”

Зараз читають