Пошук
Close this search box.
Астарта покращила свій кліматичний рейтинг CDP
астарта

Астарта підвищила свій кліматичний рейтинг на платформі Carbon Disclosure Project (CDP). Поточна оцінка компанії відповідає рівню С.

Підвищення загальної оцінки холдингу відбулося завдяки покращенню показників у категоріях бізнес стратегія, фінансове планування та сценарний аналіз, а також у сферах управління кліматичними ризиками та підвищенню енергоефективності.

«Астарта розробила систему кліматичного корпоративного управління холдингу, яка включає комплексний план дій з удосконалення розрахунку викидів парникових газів для Scope 1-3, аналіз кліматичних сценаріїв, визначення фізичних і перехідних кліматичних ризиків та стратегію декарбонізації. До 2030 року ми плануємо зменшити викиди парникових газів компанії на 44%», – зазначила Юлія Берещенко, директорка зі сталого розвитку бізнесу та зв’язків з інвесторами Астарти.

Покращення рейтингу CDP відображає прогрес Астарти у питаннях глобальної боротьби зі зміною клімату, а також пов’язане з цим прагнення команди ефективно управляти кліматичними ризиками та іншими аспектами екологічної сталості.

Розкриваючи інформацію через CDP, Астарта демонструє свою відповідність високим міжнародним стандартам та готовність задовольнити зростаючий попит на екологічну прозорість холдингу з боку фінансових установ, інвесторів, клієнтів та урядів країн.

CDP – це міжнародна неприбуткова організація, яка керує світовою системою розкриття екологічної інформації для компаній, міст, штатів та регіонів. У 2023 році свої дані розкрили понад 25 000 організації по всьому світу та 1100 міст, штатів та регіонів.

Джерело та фото: astartaholding.com

Зараз читають