Пошук
Close this search box.
Астарта розпочала сезон цукроваріння 2023/24
sugar-astarta

Як розповів Євген Садовий, директор з переробки продуктів сільськогосподарського виробництва Астарти, команди та переробні підприємства повністю готові до роботи. На додаток до капітальних ремонтів, реалізовують також низку інвестиційних проєктів, які спрямовані на підвищення якості цукру і збільшення продуктивності виробництв. Пише Growhow.

З його слів, компанія також постійно вивчає можливості та кращі практики щодо підвищення енергонезалежності своїх підприємств, щоб забезпечити безперервність виробничого та переробного процесів. Минулого року, зокрема, провели заміну схеми сушіння жому з газу на пелети рослинного походження, придбали додаткові генератори і збільшили виробництво біогазу на власному біоенергетичному комплексі.

— Цього року завершуємо процес переведення трьох котлів на альтернативні види палива. До того ж ці заходи сприяють зменшенню викидів парникових газів внаслідок зменшення споживання викопних джерел енергії, — зазначив Євген Садовий.

Паралельно аграрні підприємства агропромхолдингу, які забезпечують значну частину сировини для цукрових заводів Астарти, продовжують збирання цукрових буряків. Цьогоріч їхня загальна площа становить 39 тис. га. Також компанія активно співпрацює і зі сторонніми сільгоспвиробниками, розширюючи, з року в рік, масштаби співробітництва.

Джерело та фото: growhow.in.ua

Зараз читають