Пошук
Close this search box.
Астарта стала голосом українських виробників цукру на міжнародній цукровій конференції у Дубаї
astarta-dubaj-2024

Астарта стала голосом українських виробників цукру на міжнародній цукровій конференції, яка пройшла у березні у Дубаї. Подія зібрала понад 700 представників галузі з різних країн і стала найважливішою подією у цукровій промисловості світу

– Українські виробники готові забезпечувати країни Середземномор’я, Близького Сходу та Азії високоякісним цукром. Тим більше, що цей ринок для нас не новий, а традиційний. Адже до 2022 року майже весь обсяг цукру ми експортували саме на ці ринки, – зазначив Вячеслав Чук, комерційний директор Астарти під час свого виступу на конференції.

– Незважаючи на всі труднощі, які трапляються в нашій історії – починаючи від фінансових криз і закінчуючи повномасштабним вторгненням росії в Україну – ми зберегли галузь, яка готова експортувати 1 мільйон тонн цукру. І Астарта, як один з найбільших виробників цукру, готова бути одним з ключових експортерів.

– Доказом нашої готовності став той факт, що Астарта, першою серед українських компаній, днями завантажила і відправила судно з 3000 тонн цукру у Північну Африку.  

– Водночас ми, українські виробники, продовжуємо експортувати високоякісний цукор і в країни ЄС, та сподіваємося на вільний доступ на ці ринки і в подальшому. 

Джерело та фото: astartaholding.com

Зараз читають