Пошук
Close this search box.
Астарта впроваджує систему сталих закупівель
sustainability_web

Астарта, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, фінансування Глобального екологічного фонду і консультаційного супроводу міжнародної консалтингової компанії KPMG в Україні, розпочинає реалізацію проєкту «Сталі закупівлі».

Проєкт дозволить зменшити непрямі викиди парникових газів у ланцюзі постачань Астарти, тобто зменшити свій Scope 3.

– Scope 3 – це викиди, які відбулися у процесі виготовлення та доставки товарів чи послуг постачальниками для Астарти. У 2022 році непрямі викиди парникових газів Scope 3 Астарти становили 35% від сумарної кількості всіх викидів Scope 1,2,3 компанії, – говорить Юлія Берещенко, директор зі сталого розвитку бізнесу та зв’язків з інвесторами Астарти. – У процесі реалізації цього проєкту Астарта перегляне систему управління закупівлями відповідно до критеріїв сталості. Для забезпечення ефективного відбору постачальників буде розроблено перелік ESG-критеріїв, визначено та оцінено ризики, а також можливості у сфері сталого розвитку для повного життєвого циклу товарів і послуг. Такий підхід мотивуватиме і наших постачальників інтегрувати сталі практики у свою господарську діяльність, а також підвищувати якість товарів та послуг.

Кліматична криза спонукає компанії вкорінювати принципи сталого розвитку у ДНК бізнесу. Останнім часом інвестори та споживачі все більше надають перевагу компаніям з високими показниками ESG-ефективності, а відповідно і з меншим карбоновим слідом. Тому впровадження системи сталих закупівель дозволить компаніям мінімізувати еколого-соціальні, економічні та репутаційні ризики, зменшити карбоновий слід і отримувати якісні товари та послуги від надійних постачальників.

Джерело та фото: пресцентр агропромислового холдингу “Астарта-Київ

Зараз читають