Пошук
Close this search box.
Астарта взяла участь у 6-му Німецько-Українському бізнес-форумі
berlin-2023

«Нам потрібно мати передбачуваність і прогнозованість відносно перспектив нашої присутності на європейських ринках», – зауважив Вячеслав Чук, комерційний директор Астарти, під час виступу на 6-му Німецько-Українському бізнес-форумі, який сьогодні відбувся у Берліні, за участі Федерального канцлера Німеччини Олафа Шольца та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

«Астарта – публічна європейська компанія, з цінностями сталого розвитку та прозорою моделлю ведення бізнесу. Наша продукція орієнтована на європейські ринки. Ба більше, ми навіть в умовах повномасштабної війни, продовжуємо інвестувати у розвиток виробництва, подовження ланцюга доданої вартості саме за стандартами ЄС. Відповідно, фактор передбачуваності, чіткі правила та можливості роботи українського бізнесу на європейському ринку для нас надзвичайно важливі.»

Вячеслав Чук також звернув увагу присутніх на необхідності вже сьогодні адаптувати логістичну інфраструктуру країн, які межують з Україною, до нових реалій. «Це дозволить подолати один з найбільших викликів для експорту с.-г. продукції – обмежену пропускну спроможність логістичної інфраструктури суміжних країн.»

«Філософія нашого бізнесу полягає у тому, щоб встановлювати довгострокове ціннісне партнерство. І для Європи український бізнес може бути саме таким ціннісним партнером».

Розповідаючи про інструменти поглиблення двосторонніх відносин Вячеслав нагадав, що з Німеччиною Астарта співпрацює в різних галузях та проєктах протягом багатьох років: «Ми купуємо техніку німецького виробництва, отримуємо фінансування від німецьких банків, у т.ч. і державних,  постачаємо вирощену продукцію та цукор.»

«Окремо, я б хотів подякувати за допомогу та віру в нашу компанію та Україну Уряду Німеччини та німецькому банку розвитку DEG, з якими ми реалізуємо соціальний проєкт «Курс на незалежність». Проєкт націлений на розвиток і підтримку малого та середнього підприємництва в Україні саме в продуктовій сфері. Тільки минулого року було профінансовано 60 малих та середніх бізнесів. Цього року гранти отримають вже 100 українських підприємців. І це для нас ключова місія – підтримати харчову безпеку і економічну стабільність в Україні. І виконати цю важливу місію нам допомагають наші німецькі партнери.»

Джерело та фото: astartaholding.com

Зараз читають