Пошук
Close this search box.
Астарта завершила осінню посівну кампанію
1697612163_01

Аграрії Астарти завершили сівбу озимих культур під урожай 2024 року. Зокрема, озиму пшеницю посіяно на площі 49 тис. га, озимий ріпак – на 12 тис. га. Роботи виконані в оптимальний термін з дотриманням усіх технологій.

Водночас триває осіння збиральна кампанія. Зібрали олійні культури: валовий збір соняшнику 83 тис. тонн, сої – 169 тис. тонн. Врожайність 3,0 т/га та 3,1 т/га відповідно. Продовжується збір кукурудзи та цукрового буряку. Роботи заплановано виконати в оптимальні терміни.   

Про компанію:


Астарта — публічна європейська компанія, вертикально інтегрований агропромисловий холдинг в Україні, яка веде соціально-відповідальний бізнес і виробляє продовольчі товари з орієнтацією на глобальні ринки.

Компанія заснована у березні 1993 року Віктором Іванчиком.

З 2006 року акції Astarta Holding N.V. розміщені на Варшавській фондовій біржі. У жовтні 2022 року компанія завершила процес транскордонної міграції і продовжила розміщення акцій на Варшавській фондовій біржі як Astarta Holding PLC (тікер AST). Astarta Holding PLC – холдингова компанія, до складу якої входить вертикально-інтегрований агропромхолдинг Астарта-Київ.

Джерело та фото: онлайн дайджест агро новин Agriteka

Зараз читають