Пошук
Close this search box.
Atlas Agro починає проектування першого заводу з виробництва зелених азотних добрив у Бразилії 
Atlas Agro

Після першого етапу розробки Atlas Agro планує перевести проект у FEED (інженерний дизайн попереднього плану). Компанія розраховує почати будівництво в 2025 році і ввести в комерційну експлуатацію в 2028 році.

Завод Atlas Agro споживатиме 2,5 ТВт-год відновлюваної енергії на рік, він вироблятиме зелений водень, зелений аміак і зелений нітрат амонію. Кінцеві продукти продадуть місцевим бразильським фермерам.

Завод використовуватиме ноу-хау та досвід Atlas Agro, отриманий під час першого проекту Компанії з виробництва зелених азотних добрив на північному заході Тихого океану в США.

«Ми раді розпочати проектування нашого першого заводу в Бразилії», — каже Кнут Карлсен, співзасновник Atlas Agro. «Сьогодні Бразилія імпортує понад 90% своїх азотних добрив, які виробляються з використанням викопного палива, наприклад природного газу та вугілля. Використовуючи природні переваги країни в зеленій енергетиці, Бразилія може замінити свій імпорт видобувних азотних добрив місцевим екологічним виробництвом. Ми в Atlas Agro раді зробити внесок у екологічну реіндустріалізацію Бразилії».

Джерело та фото: дайджест МінАгро України з посиланням на worldfertilizer.com

Зараз читають