Пошук
Close this search box.
Бразилія скоротить використання тростини для виробництва цукру
тросник

Очікується, що бразильські заводи скоротять використання тростини для виробництва цукру, перенаправивши більше тростини на виробництво етанолу на тлі низьких цін на цукор та високого місцевого попиту на біопаливо, повідомляє Reuters з посиланням на консалтингову компанію Canaplan.

Головний аналітик Canaplan Кайо Карвальо заявив під час презентації на конференції з цукру в Пірасикабі, що він змінив свою квітневу оціку про виділення 38% тростини на цукор до діапазону від 34% до 34,5%, що призведе до меншого виробництва цукру, ніж спочатку очікувалося.

«Ще у квітні ми очікували, що заводи будуть виробляти більше цукру в новому сезоні, але з огляду на те, що ми бачили на полях, ми змінили свою думку щодо структури виробництва», — сказав Кайо Карвальо.

Canaplan знизила прогноз виробництва цукру в центрально-південному регіоні Бразилії на 2 млн т через зміну розподілу тростини. Наразі очікується, що обсяг виробництва цукру становитиме 26 млн т, порівняно з 28 млн т у квітні. Якщо це підтвердиться, це буде найменше виробництво цукру у регіоні з сезону 2007/08 МР.

Консалтингова компанія збільшила прогноз виробництва етанолу з 28 млрд л до 29,8 млрд л. Біопаливо, як і раніше, має велику цінову перевагу, в порівнянні з бензином, у найбільших регіонах-споживачах Бразилії.

Джерело та фото: ukrsugar.com

Зараз читають