Пошук
Close this search box.
Британська мережа Sainsbury’s спрямовує 6 мільйонів фунтів стерлінгів на підтримку молочних фермерів
©Roel Dijkstra Fotografie

Ger en Conny Hogendoorn - Gouderak

Продовжуючи практику інвестицій, торговельна мережа Sainsbury’s спрямувала ще 6 мільйонів фунтів стерлінгів на «довгострокову підтримку» своїх постачальників – молочних фермерів.

Мережа Sainsbury’s повідомила, що з 1 жовтня 2023 року молочні фермери, які постачають Sainsbury’s молоко, «отримають більше», оскільки ритейлер вважає необхідним підтримувати «ферми майбутнього».

Чому ритейлер інвестує більше грошей у своїх молочних фермерів? Sainsbury’s пояснює, що згідно з даними нещодавніх звітів, через зростання витрат майже п’ять відсотків молочних фермерів залишили галузь у 2022 році. Більше того, один з 10 молочних фермерів залишить цей сектор до 2025 року.

«Галузь молочного скотарства стає дедалі складнішою, і ми усвідомлюємо відповідальність, яку ми несемо як роздрібний продавець, щоб підтримувати фермерів задовольняючи їх потребу в постійних інвестиціях», — сказав Гевін Ходжсон, директор із сільського господарства, аквакультури та садівництва Sainsbury’s.

«У Sainsbury’s Dairy Development Group ми пишаємося нашими постійними інвестиціями і впевнені, що наші щорічні інвестиції в розмірі 6 мільйонів фунтів стерлінгів допоможуть фермерам планувати довгострокове та стійке майбутнє. У свою чергу, ми сподіваємося, що це також забезпечить гарантію постачання для наших клієнтів, оскільки ми продовжуємо відстоювати британське молоко зараз і в майбутньому», – продовжив Ходжсон.

Джерело та фото: infagro.com.ua

Зараз читають