Пошук
Close this search box.
CAI повідомляє, що площа бавовняних полів в Індії може скоротитися на 10% через зниження врожайності та нижчих цін
бавовна

Бавовняна асоціація Індії (CAI) прогнозує, що загальні посіви впадуть майже на 10% через падіння врожайності та низькі ціни реалізації у 23/24 фінансовому році. Згідно з офіційними даними, урожай бавовни вирощувався приблизно на 12,38 млн га протягом харифського сезону 2023 року, що на понад 3% менше, ніж у 2022 фінансовому році.

Атул Ганатра, президент CAI, стверджує, що «посів бавовни вже скоротився в середньому на 18% у 2023 фінансовому році, і хвилюйтеся, якщо посів продовжиться, продуктивність бавовни може впасти ще більше», комітет CAI повідомив, що виробництво бавовни в Індії, за прогнозами, може бути на 8% нижчим, ніж у 2022 фінансовому році, на рівні 29,4 мільйона тюків (1 тюк = 170 кг), що є найнижчим показником за 15 років.

«Причина такого зниження врожайності бавовни полягає в тому, що наша технологія насіння є досить старою та залежною від клімату. Подібним чином вплив Ель-Ніньо також спричиняє спустошення врожаю бавовни в Індії, оскільки 73% земель, де вирощують бавовну, не зрошуються.

За останнє десятиліття виробництво бавовни з гектара в Індії досягло найвищого рівня – 572 кг, але відтоді врожайність зменшилася більш ніж на 30%, оскільки обладнання все ще потребує модернізації.

Джерело та фото (джерело МінАгро України): з посиланням на apparelresources.com

Зараз читають