Пошук
Close this search box.
Чого потребує сільське господарство Великобританії від політиків у 2024 році
поле великобританія

На головній конференції Country Land and Business Association (CLA) 2023 Rural Business Conference, яка відбулася в Лондоні на початку місяця, президент CLA Вікторія Вів’ян закликала DEFRA (Департамент навколишнього середовища, продовольства та сільських справ Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії) підтримати сільське господарство, виділивши 4 мільярди фунтів стерлінгів на рік для фермерів у наступному році.

На тій же конференції член парламенту Стів Барклі у своїй першій промові на посаді держсекретаря DEFRA наголосив, що уряд завжди підтримуватиме британських фермерів, і підкреслив, що сільське господарство є ключовою частиною продовольчого сектору, який становить 127 мільярдів фунтів стерлінгів.

Поточний бюджет DEFRA в розмірі 2,4 мільярда фунтів стерлінгів в Англії не змінювався з 2014 року. Навіть якщо врахувати різкий інфляційний аргумент, бюджет мав би становити 3,2 мільярда фунтів стерлінгів, але масштаб державних статутних екологічних і кліматичних цілей означає, що навіть цієї цифри недостатньо.

Джерело та фото: msn.com

Зараз читають