Пошук
Close this search box.
«Добра новина» для покупців кукурудзяних підсолоджувачів
gallery-photo

Крейг Руффоло, віце-президент і фахівець із сировинних товарів компанії McKeany-Flavell Co., озвучив «хороші новини» учасникам Міжнародного колоквіууі з підсолоджувачів 2024 року.

«Вперше за довгий час ціни на кукурудзу рухаються в напрямку, який робить щасливими всіх, крім фермерів», — сказав Руффоло, що справді є гарною новиною для промисловості кукурудзяних підсолоджувачів після закриття кількох заводів по всій країні. що призвело до скорочення потужностей переробки кукурудзи в останні роки.

Міністерство сільського господарства США прогнозує, що цього року буде менше посівів кукурудзи, ніж у 2023 році. 

Очікувалося, що стабільність на ринку кукурудзи у 2024-25 роках збережеться, а в деяких випадках і підтримуватиме зростання на ринках кукурудзяних підсолоджувачів. Руффоло сказав, що зростання кукурудзяного крохмалю, який використовується в харчовій промисловості, виробництві паперу, промислових клеїв і багатьох інших галузях, ймовірно, залишиться незмінним протягом 2024 року, i, як очікується, досягне $25,65 млрд до 2027 року. Руффоло сказав, що довгострокове прогнозоване зростання підтримується частково через очікуване зростання попиту на продукти без глютену.

Джерело та фото: дайджест МінАгро України з посиланням на foodbusinessnews

Зараз читають