Пошук
Close this search box.
Дональд Туск доручив зняти блокаду з польсько-українського кордону
protest-35203

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск дав доручення відповідним органам зняти блокаду з українського кордону. Про це повідомляє видання inPoland.net.pl. пише agropolit.com

Міністр аграрної політики Польщі виконав доручення прем’єр-міністра і аграрії розблокували кордон в районі пункту пропуску Медика. Страйкарі в свою чергу висунули вимогу, відповідно до якої виключно польські машини мають право рухатися біля Долгобичів, де відкрили рух для водіїв з порожніми вантажівками під час акцій протесту.

Цю умову визнали дискримінаційною і такою, що не може бути виконаною. Представники української сторони продовжують консультуватися з польськими колегами, щоб вирішити це питання. В свою чергу адвокати перевізників України подали до суду позов проти представників польської влади з вимогою розблокування кордону.

Слід зазначити, що блокада перевізниками польсько-українського кордону стала черговою кризою у взаєминах двох країн після зернового скандалу. З 6 листопада 2023 року продовжується протест польських перевізників, які блокують рух вантажного транспорту на кордоні. Він призвів до повної зупинки руху на трьох прикордонних переходах між Польщею та Україною.

Джерело та фото: agropolit.com

Зараз читають