Пошук
Close this search box.
Експорт свинини з Канади обмежується зростанням внутрішнього попиту
свині

Незважаючи на виклики пандемії в ланцюгах постачання та збої в обробці, експортний попит на свинину та рівень канадського виробництва зберігали високі обсяги експорту з 2020 по 2022 рік. Навіть з припиненням Китаєм співпраці з деякими канадськими заводами через випадки COVID-19 обсяги канадського експорту були великими в результаті впливу глобального попиту та виробництва через африканську чуму свиней (АЧС) в інших регіонах. Однак менше внутрішнє виробництво збільшиться споживчим попитом і сприятиме збільшенню обсягів імпорту свинини в 2023 році.

Ці обсяги імпорту дещо скоротяться в 2024 році зі зниженням виробництва в Сполучених Штатах і Європейському Союзі. Сполучені Штати залишаться основним постачальником канадської імпортної свинини, перевагою якої є географічна близькість і налагоджені ланцюги поставок.

FAS/Оттава прогнозує, що канадський експорт свинини залишатиметься відносно стабільним у 2024 році після падіння на 7% у 2023 році. Скасування тимчасових заборон експорту до Китаю для ряду переробних підприємств на початку 2023 року дозволило канадським експортерам капіталізувати та збільшити експортну активність у цій сфері. Вплив АЧС на виробництво в азіатських країнах також може свідчити про зростання експортного потенціалу залежно від того, як розвиватиметься ситуація до 2024 року. Канада зіткнеться з конкуренцією з боку збільшення експорту з Бразилії, а зниження виробництва в Канаді стане фактором, який послабить будь-які прибутки до 2024 року. У той час як відсоток експортованої продукції буде знижений, Канада залишається експортно залежною від виробництва свинини, при цьому експортується понад 60% продукції.

Джерело та фото (дайджест МінАгро України): minagro.gov.ua за матеріалами thepigsite.com

Зараз читають