Пошук
Close this search box.
Французький виробник цукру Tereos продає свій завод виробнику картоплі фрі Agristo
tereos

Цукровий концерн Tereos погодився продати завод на півночі Франції виробнику картоплі фрі Agristo після оголошення в березні про припинення там виробництва цукру, повідомило міністерство промисловості Франції в понеділок, передає Reuters, пише ukrsugar.com

Бельгійська компанія Agristo планує інвестувати близько 350 млн євро (378,4 лн дол.) у розвиток нового заводу з виробництва картопляних продуктів, який замінить існуюче підприємство з переробки цукру, повідомив журналістам офіційний представник міністерства перед церемонією підписання, на якій буде присутній міністр промисловості Роланд Лескюр.

Tereos зіткнувся з негативною реакцією профспілок і уряду після оголошення закриття заводу на початку цього року, коли профспілки тижнями блокували близько 40 тис. т цукру на заводі.

Компанія Tereos заявила, що її рішення припинити виробництво в Escaudoeuvres, яке вплине на 123 робочі місця, було пов’язане з падінням поставок цукрових буряків місцевими фермерами.

Стрімке зростання цін на цукор допомогло Tereos, одному з найбільших у світі виробників цукру завдяки великій діяльності в Бразилії, отримати рекордний прибуток у 2022/2023 МР, але великі борги спонукали групу продавати активи по всьому світу.

Компанія буде підтримувати логістичну діяльність поруч із територією цукрового заводу, що продається.

Agristo, яка може створити близько 350 робочих місць на французькому заводі, прагне отримати вигоду від виробництва картоплі на півночі Франції та логістичного доступу до південної Європи, додали в міністерстві промисловості.

Джерело та фото: ukrsugar.com

Зараз читають