Пошук
Close this search box.
Глобальний ринок глутамінової кислоти зіткнувся з різким падінням цін
кислота

У березні глобальний ринок глутамінової кислоти, який має вирішальне значення для продуктів харчування, фармацевтики та сільського господарства, зазнає помітного падіння цін. 

Зниження цін на глутамінову кислоту насамперед пов’язано з падінням цін на її сировину, кукурудзяний крохмаль і caму кукурудзу в регіонах, які займаються як імпортом, так і експортом. Ринкові аналітики нещодавно вказали на очікуване зниження цін на кукурудзяний крохмаль, особливо в китайських провінціях, де, за прогнозами, внутрішні ціни зменшаться. У середині березня на внутрішньому ринку сировинної кукурудзи спостерігався сплеск обсягів, що призвело до зниження цін на кукурудзу. Ця тенденція до зниження була посилена нижчим, ніж очікувалося, попитом на крохмальні продукти, що спонукало до більш ретельного підходу до закупівель у всьому секторі та, як наслідок, вплинуло на ринок глутамінової кислоти.

Із підвищенням температури та наближенням сезону весняної сівби фермери у виробничих регіонах охочіше продають зерно, що призводить до помітного збільшення пропозиції кукурудзи на ринку сировини. Як наслідок, на внутрішньому сировинному ринку кукурудзяного крохмалю спостерігалося незначне зниження цін, що вказує на загальну тенденцію слабкості та консолідації ринку. Очікується, що це збільшення пропозиції разом із обережною практикою закупівель на нижній течії матиме додатковий вплив на внутрішні ціни на кукурудзу та глутамінову кислоту.

Очікуване зниження цін на кукурудзяний крохмаль у всьому світі відповідає моделям, які спостерігаються в різних частинах світу. В Індії березень і квітень- період збору врожаю рабі, що призводить до більшої доступності кукурудзи та потенційного падіння цін на ринку глутамінової кислоти. Очікується, що ці елементи збережуть слабкість ринку та консолідацію протягом місяця-двох. Крім того, провідні імпортери глутамінової кислоти, такі як ринки США та Європи, знаходяться під впливом напрямків, визначених країнами-експортерами.

Джерело та фото: дайджест МінАгро України з посиланням на Chemanalyst

Зараз читають