Пошук
Close this search box.
Група АГРОТРЕЙД завершила сівбу озимої пшениці
агротрейд

Господарства Групи АГРОТРЕЙД завершили сівбу озимої пшениці під урожай 2024 р. Про це 12 жовтня повідомила пресслужба компанії, пише apk-inform.com.

Як уточнюється, цьогоріч під зернову в компанії було загалом відведено 15,8 тис. га у чотирьох областях України – Сумській, Чернігівській, Харківській та Полтавській. Проти минулого року посівні площі збільшилися майже в 3,5 раза.

Таким чином, озима пшениця займає чверть земельного банку Групи, що є найвищим показником серед усіх культур. Це зумовлено необхідністю дотримуватися вимог сівозміни.

«Цього року ми завершили посів озимих дуже швидко. До робіт підготувалися ретельно — завчасно спланували поставки і внесення добрив та подбали про доступність необхідної кількості насіння на складах. Тому, якщо не враховувати фактор війни, ускладнень не виникало. Сіялися ми в ранні строки, і після нещодавніх дощів уже маємо перші сходи, які перебувають у гарному стані», — зазначив директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.
Також у пресслужбі нагадали, що загальний план зі збирання озимої пшениці врожаю-2023 в компанії було виконано на 110%.

Джерело та фото: apk-inform.com

Зараз читають