Пошук
Close this search box.
ІМК завершила сівбу озимої пшениці та обмолот соняшнику
1698077531_mk

Наприкінці другої декади жовтня в господарствах компанії ІМК було завершено збирання соняшнику. Всього з площі 32,1 тис. га було зібрано 92,7 тис. тонн олійної з середньою врожайністю 2,9 т/га, повідомила 23 жовтня пресслужба компанії.

Як уточнюється, врожайність соняшнику в господарствах північної частини Чернігівської області, які минулого року не оброблялись через окупацію та подальшу необхідність обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів, становить 2,2 т/га. На решті площ у Чернігівській, а також Сумській та Полтавській областях цей показник становив 3,3 т/га.

Крім того, повідомляється, що на початку жовтня ІМК завершила сівбу озимої пшениці, під яку цьогоріч було відведено 20,3 тис. га.

«Тепла і суха погода вересня дала нам змогу своєчасно засіяти всі заплановані площі озимою пшеницею. А рясні опади в другій декаді жовтня допомогли отримати дружні сходи озимини. Що стосується цьогорічного врожаю соняшнику, то його середня врожайність не є рекордною для ІМК, з огляду на зазначені об’єктивні причини, але тим не менш загальний вал та якісні показники соняшнику дають сподівання на його успішну реалізацію на переробку», – прокоментував досягнуті результати операційний директор ІМК Олександр Вержиховський.

Джерело та фото: apk-inform.com

Зараз читають