Пошук
Close this search box.
Історичне рішення Парламенту: в Україні легалізували ліки на основі медичного канабісу
конопля

Сьогодні, 21 грудня, Верховна Рада ухвалила законопроєкт №7457 про використання в медицині ліків на основі канабісу. «За» проголосували 248 народних депутатів, пише SEEDS

Після першого читання закон був суттєво доопрацьований – до нього було подано майже 900 правок, з яких враховано більш як сто, повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України.

«Дякуємо від імені лікарської спільноти за прийняте рішення, адже медичний канабіс – це ліки для мільйонів людей: онкопацієнтів, людей з розсіяним склерозом, пацієнтів, що отримують паліативну допомогу, тощо.

Міністерство охорони здоров’я затвердить перелік хвороб і станів, за яких пацієнту можуть призначатися ліки на основі медичного канабісу. Відпуск лікарських засобів на основі медичних конопель буде можливий виключно за призначенням лікаря відповідно до медичних показань та за рецептом. Пацієнти зможуть перевозити й зберігати такі ліки у кількості, визначеній одним рецептом», – йдеться в повідомленні міністерства.

Ліки на основі канабісу дозволені у 56 країнах, у тому числі державах ЄС, Канаді, Великій Британії та Сполучених Штатах.

Джерело та фото: Seeds

Зараз читають