Пошук
Close this search box.
Кернел погодив перенесення виплат за усіма довоєнними кредитами
кернел

Компанія Kernel Holding S.A. та її дочірні компанії отримали листи про відмову від зобов’язань, за всім кредитами, що були залучені у довоєнний період. Відповідне повідомлення компанія розмістила на Варшавській фондовій біржі. Пише Apk-inform

Як уточнюється, отримані листи про відмову розповсюджуються на кредитні лінії ING PXF, Natixis PXF, ЄБРР, ЄІБ та двосторонні угоди з європейськими та українськими банківськими установами. Період дїї листів завершується 30 червня 2024 р. Сукупний заборгований залишок за кредитними угодами, які зараз підпадають під дію листів про відмову, становить $773 млн.

 «Відповідно до листів про відмову Група за згодою зі своїми кредиторами відстрочить будь-яке погашення основної суми протягом періоду дії та відмовиться від конкретних потенційних або фактичних дефолтів або подій дефолту через вторгнення Росії в Україну», – уточнюється у повідомленні.

Також у листах про відмову від зобов’язань зазначено декілька умов, висунутих кредиторами для Групи. Вони включають, зокрема, підтримку кошика капітальних витрат для забезпечення поточних операцій і здійснення передоплати готівкою серед інших умов. При цьому одну з умов, а саме, підтримку акціонерів шляхом нової ін’єкції капіталу, було виконано 1 вересня 2023 р.

«Крім того, документація про відмову дозволяє погашення довоєнних кредитних угод з мінімальною знижкою 25%. Один із кредиторів Групи вже дав згоду на повне погашення своєї позики за цією дисконтною ставкою 25%», – додається у повідомленні.

Джерело та фото: apk-inform.com

Зараз читають