Пошук
Close this search box.
«Кернел» придбав балкер і танкер
Rthytk

У 2023 фінансовому році агрохолдинг «Кернел» придбав два судна — балкер і танкер. Про це йдеться у звіті компанії за 2023 фінансовий рік (липень 2022—червень 2023 року), пише Rail.insider із посиланням на Latifundist.

Наразі «Кернел» володіє та управляє балкером «Енеїда» із вантажопідйомністю 44 тис. т зерна і танкером «Мавка» з вантажопідйомністю 12,5 тис. т соняшникової олії.

«Здійснення повного контролю над усім ланцюжком створення вартості (від силосів до вагонів до портових терміналів і суден) дає нам змогу підвищити ефективність і зменшити витрати на експортну логістику», — зауважується у звіті.

Крім того, у першому кварталі 2024 фінансового року компанія придбала через процедуру банкрутства окремі активи термінала з перевалки рослинної олії в порту Чорноморськ. Наразі об’єкт не функціонує, і для приведення його в повну функціональність необхідні додаткові інвестиції та підготовчі роботи.

«У першому кварталі 2024 фінансового року Група домовилася про придбання термінала з перевалки соняшникової олії Reni-Oil у порту Рені на річці Дунай з потужністю перевалки 700 тис. т соняшникової олії на рік», — додали в компанії.

Джерело та фото: Railinsider

Зараз читають