Пошук
Close this search box.
KSG Agro випускає облігації на суму $3 млн та 110 млн грн
ksg-agro

Компанії Групи KSG Agro (ТОВ «КСГ «Дніпро» та ТОВ «Стронг Інвест») зареєстрували в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку України приватні випуски облігацій двох серій у доларах США номінальною вартістю $1,5 млн кожна загальним обсягом $3 млн та двох серій у гривні номінальною вартістю 55 млн грн кожна загальним обсягом 110 млн гривень. Про це 3 жовтня повідомила пресслужба KSG Agro. Пише agriteka.com.

Андеррайтером цих випусків виступив ТАСКОМБАНК. Відповідно до рішень про емісію облігацій, термін обігу випусків у доларах США – 1,5 року, а в гривні – 5 років. Також за облігаціями в гривні передбачена щорічна оферта (можливість дострокового викупу).

Номінальна ставка за облігаціями в доларах США встановлена в розмірі 7% річних. Номінальна ставка за облігаціями в гривні – в розмірі 25% річних на 1-4 відсоткові періоди.

«Метою емісії облігацій нашої компанії «KСГ Дніпро» є залучення додаткових ресурсів для закупівлі агропромислової техніки з метою сівби зернових. У випадку зі «Стронг Інвест» планується за допомогою емісії облігацій залучити додаткові фінансові ресурси для реконструкції та ремонту промислових приміщень та закупівлю свинопоголів’я», – зазначив голова Ради директорів KSG Agro Cергій Касьянов.

Планується, що після проведення державної реєстрації результатів емісії ці облігації будуть доступні для придбання на вторинному ринку: як на біржовому, так і позабіржовому.

Джерело та фото: онлайн медіа Agriteka

Зараз читають