Пошук
Close this search box.
Масштабні протести польських фермерів не спрямовані проти України – міністр
protesti-polskih-fermeriv

Масштабні протести польських фермерів пов’язані з аналогічними акціями в інших європейських країнах і не спрямовані проти України. Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський на телемарафоні, пише Agropolit.

Страйк польських аграріїв, за словами міністра, стався через внутрішні причини. Микола Сольський зазначив, що планове скорочення дотацій в Європі відбувається разом з падінням цін та посиленням конкуренції у світовій торгівлі.

Міністр додав, що в таких умовах фермери з європейських країн змушені виходити на протести, що негативно впливає на взаємини Європи та України. З 24 січня демонстрації польських фермерів відбуваються у 150 місцях і охоплюють всю країну. Ключова вимога фермерів – «зупинення безконтрольного імпорту сільськогосподарської продукції з України та інших країн за межами ЄС, які не дотримуються європейських стандартів».

Приклад Румунії. Вони по черзі страйкували на кордонах усіх країн, потім були у нас. Вони мають чотирнадцять вимог, які висунули румунському уряду, жодна з них безпосередньо не пов’язана з Україною. Ці вимоги пов’язані з транспортом, сертифікацією, пересуванням усередині країни, перерозподілом дотацій», – заявив Микола Сольський.

Джерело та фото: agropolit.com

Зараз читають