Пошук
Close this search box.
МХП і саудівська DHV створюють компанію для інвестування понад $50 млн у птахівництво в Саудівській Аравії
МХП

DHV належатиме 55% акцій, а МХП – 45% акцій спільного підприємства. Пише mind.ua

Найбільший український виробник курятини МХП уклав акціонерну угоду про створення спільного підприємства з Desert Hills Veterinary Services Company Limited, «донькою» Tanmiah Food Company – провідного постачальника м’яса птиці та іншої м’ясної продукції на Близькому Сході, що котирується на саудівському фондовому ринку.

Про це йдеться в повідомленні МХП на Лондонській фондовій біржі, передає «Інтерфакс-Україна».

«Це партнерство дасть змогу DHV і MHP об’єднати зусилля для інвестування понад 200 млн саудівських ріалів (майже $53 млн за поточним курсом) у фермерські господарства з потужністю понад 1 млн батьківських стад, які, як очікується, вироблятимуть приблизно 175 млн інкубаційних яєць за рік, в сучасний інкубатор і комбікормовий завод для птиці», – йдеться у повідомленні.

Ґрунтуючись на фундаменті, закладеному Меморандумом про взаєморозуміння, підписаним раніше цього року, DHV належатиме 55% акцій, а МХП – 45% акцій спільного підприємства.

За інформацією агрохолдингу, поточного року МХП і DHV підписали меморандум про взаєморозуміння, яким закріпили своє партнерство задля об’єднання зусиль із розвитку фермерських господарств потужністю понад 1 млн птахів, які щороку вироблятимуть майже 175 млн інкубаційних яєць. Також у Саудівській Аравії буде створено сучасний птахівничий інкубатор і комбікормовий завод.

«Поглиблення нашого альянсу з «Танмією» є стратегічним поворотним моментом у глобальному охопленні МХП. Це партнерство символізує наше спільне бачення інтеграції міжнародного досвіду з місцевими знаннями та гарантує Саудівській Аравії досягнення цілей продовольчої безпеки. Наші колективні сили каталізуватимуть трансформаційні досягнення в секторі птахівництва, сприяючи інноваціям та встановлюючи нові стандарти досконалості», – сказав виконавчий голова правління МХП Джон Річ.

«Наша співпраця з MХП означає більше, ніж просто партнерство; вона відображає нашу прихильність зміцненню системи продовольчої безпеки Саудівської Аравії. Використовуючи наші місцеві знання в поєднанні з найкращими світовими практиками, наш портфель найкращих першокласних продуктів, послуг і рішень демонструє прихильність… ширшим цілям програми «Бачення 2030», – наголосив генеральний директор компанії Tanmiah Food Company (дочірньої компанії DHV) Зульфікар Хамадані.

Згідно з повідомленням, укладення акціонерної угоди є вирішальним кроком у створенні спільного підприємства після отримання необхідних дозволів, включно з дозволом Головного управління з конкуренції Саудівської Аравії та інших відповідних юрисдикцій.

Джерело та фото: mind.ua

Зараз читають