Пошук
Close this search box.
Мінагрополітики розробило проект оптимізації роботи в рамках “Renovation. Сучасний Уряд”
minagro

Мінагрополітики в рамках проекту “Renovation. Сучасний Уряд” напрацювало план оптимізації процесу «Оформлення, подання та розгляд заявки на реєстрацію сортів рослин, прийняття рішення щодо реєстрації прав на сорти рослин та внесення відомостей до Реєстру». 

Основне спрямування оптимізації полягає у вдосконаленні технологічних процесів реєстрації сортів рослин і зменшенні паперової документації.

Над проектом працювала робоча група до складу якої увійшли фахівці різних підрозділів Міністерства під керівництвом Державного секретаря Віктора Канцурака.

«Технологічний процес подання та розгляду заявок на реєстрацію сортів рослин супроводжується значною кількістю підтверджувальних документів, які складають значний обсяг всього паперового документообігу Міністерства. Як наслідок, це сповільнює процес реєстрації і створює додаткове навантаження на працівників», – відзначив Державний секретар Мінагрополітики Віктор Канцурак.

Робоча група міністерства запропонувала перевести подання документів у електронний формат, скоротити час на розгляд заявки та на прийняття рішення про реєстрацію сорту, й створити можливість відстеження руху заявки на реєстрацію сорту в онлайн режимі. Це можливо за рахунок створення та ведення електронного реєстру та автоматизації подання заявок, спрощення форми заявки на сорти та скорочення переліку документів, що додаються до заявки. 

Додатково:

В рамках проекту “Renovation. Cучасний уряд” за ініціативи Секретаріату Кабінету Міністрів України свої напрацювання щодо оптимізації робочих процесів представили 14 міністерств.

Проєкт  “Renovation. Cучасний уряд”, стартував в СКМУ у жовтні 2023 року за підтримки Проєкту ЄС «Продовження підтримки комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR 2).

Джерело та фото: minagro.gov.ua

Зараз читають