Пошук
Close this search box.
Міністр сільського господарства Німеччини більше не йтиме на поступки вимогам фермерів
німетчина

У п’ятницю міністр сільського господарства Німеччини розкритикував натовп, який намагався залякати міністра економіки скороченням субсидій для фермерів, і пообіцяв, що уряд більше не піде на поступки з цього питання, незважаючи на плани проведення загальнонаціональних мітингів наступного тижня.

Коаліція канцлера Олафа Шольца зменшила плани щодо скорочення субсидій на сільське господарство в рамках бюджету на 2024 рік у четвер після того, як сотні фермерів протестували в центрі Берліна минулого місяця проти перспективи повної втрати податкових пільг.

Демонстранти заблокували міністра економіки Роберта Хабека, який намагався спуститися з порома на півночі Німеччини в четвер увечері.

На відео блокади видно, як десятки людей у світловідбиваючих жилетах зібралися на пірсі в Шлюттсілі, що спонукало пором, який перевозив Хабека з відпустки на острові, повернути назад.

“Ми виправили нашу позицію” щодо субсидій, заявив міністр сільського господарства Джем Оздемір телеканалу ARD, який додав, що уряд не піддався вимогам фермерів.

«Я не прогинався і не прогинаюся. Ми знайшли хороше рішення. Тепер ми всі разом його підтримуємо», — сказав Оздемір.

Джерело та фото (дайджест МінАгро України): з посиланням на nasdaq.com

Зараз читають