Пошук
Close this search box.
«М’ясомаркет» і Döner Маркет – у списку популярних франшиз від Forbes Україна
мясомаркет

Франшизи, що не тонуть

Дві франшизи компанії МХП – «М’ясомаркет» і  Döner Маркет – видання Forbes Україна внесло до переліку форматів, які рятують бізнес під час війни. Вони в числі інших лишилися стійкими до змін, утримались на ринку й навіть суттєво збільшили кількість магазинів і закладів. Протягом 2022 року МХП з партнерами відкрили 71 франчайзинговий «М’ясомаркет» та 48 франчайзингових Döner Маркетів. Повідомляє mhp.com.ua.

Попри всі складнощі роботи під час повномасштабного вторгнення, мережа магазинів кулінарних ідей «М’ясомаркет» і мережа смачного безпечного стритфуду Döner Маркетів продовжили працювати, щоб забезпечити людей якісною та смачною їжею. За словами Дмитра Озерана, керівника управління по роботі з франчайзі МХП, не зупинитися партнерам-франчайзі допомогли три чинники.

«Перший – те, що не зупинилася сама компанія МХП. Ми продовжували працювати, виробляти продукти харчування, перелаштовували логістику. Другий – наші партнери вирішили залишитися в Україні, працювати і тим самим дбати про продовольчу безпеку та підтримувати економіку. Третій – запит споживачів. Ми відкриваємо «М’ясомаркети», де пропонуємо людям якість, сервіс та емоцію, а вони залишаються з нами, навіть переїжджаючи в інший населений пункт. Згідно з даними нашої програми лояльності ми побачили, що люди, які переїхали у більш безпечні регіони країни, пішли шукати там свої улюблені «М’ясомаркети». Тобто у них був запит на якість і сервіс, які ми пропонуємо у своїх торгових точках, а отже у партнерів був стимул відкривати більше магазинів», – говорить Дмитро Озеран.

На початку повномасштабного вторгнення МХП з партнерами поставили в пріоритет забезпечення продовольчої безпеки й працювали вже у наявних торгових точках. Спочатку всі були сфокусовані на забезпеченні стабільної доставки продуктів харчування людям й було складно планувати відкриття нових магазинів. Точки одного з партнерів МХП в Сумській області були єдиними, які продовжували працювати попри обстріли.

«Звичайно, було тривожно, бо не було зрозуміло, що буде завтра. Оскільки працюємо ми в Сумській області, через кілька днів почалися перебої з постачанням. Але ми знаходили шляхи: наші водії самі їздили забирати продукцію, менеджмент шукав альтернативи на місцях, виїжджали в місто й продавали товар просто з автівок – все для того, щоб годувати людей. Вже у квітні я зрозумів, що треба не просто працювати, а продовжувати розвиватися. Тоді я поставив команді з розвитку завдання готувати до відкриття нові магазини», – розповідає партнер МХП в Сумській і Полтавській областях Максим Сидоренко.

Джерело та фото: mhp.com.ua

Зараз читають