Пошук
Close this search box.
Микола Сольський разом з французьким колегою відвідав агропідприємства на Київщині
004-тит

В Києві відбулася зустріч делегацій Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства сільського господарства та продовольчого суверенітету Французької Республіки.

Під час зустрічі Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський та Міністр сільського господарства та продовольчого суверенітету Французької Республіки Марк Фено вшанували  загиблих героїв біля Стіни пам’яті полеглих за Україну.

Делегації також відвідали агропідприємства  на Київщині.

За словами Миколи Сольського, українські аграрії зазнали значних збитків через повномасштабне вторгнення рф. Зокрема, знищено багато сільськогосподарської техніки та заміновано багато земель. Український Уряд та партнери, зокрема Франція,  активно підтримують сільгоспвиробників, завдяки чому аграрії продовжують сіяти і підтримувати внутрішню і світову продовольчу безпеку.

Марк Фено висловив готовність і надалі підтримувати  українських аграріїв та підкреслив роль України в стабільності світової продовольчої безпеки.

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики та продовольства України та Міністерство сільського господарства та продовольчого суверенітету Французької Республіки підписали Декларацію про наміри. 

Джерело та фото: minagro.gov.ua

Зараз читають