Пошук
Close this search box.
Микола Сольський зустрівся з агровиробниками Київщини
05

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський з робочим візитом відвідав Київську область та зустрівся з місцевими агровиробниками. 

Участь у зустрічі також взяли народний депутат України Ольга Василевська-Смаглюк, перший заступник Міністра агрополітики Тарас Висоцький, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Микола Бойко, в.о. начальника Головного управління ДПС у Київській області Юліана Козаченко та представники керівництва районів області. 

Міністр окреслив основні напрямки державної підтримки аграріїв в 2024 році. Це, зокрема, державна програма «Доступні кредити 5-7-9»; гранти на розвиток садів і теплиць; компенсація 25% вартості вітчизняної сільськогосподарської техніки, яка буде придбана цього року.

В свою чергу Тарас Висоцький повідомив, що Уряд компенсуватиме фермерам 80% вартості розмінування. Для цього аграріям необхідно замовити технічне обстеження своїх земель і подати заявку через ДАР. 

Під час робочої поїздки в область Микола Сольський оглянув виробництво свіжих та заморожених хлібопродуктів у селі Нові Петрівці. Ознайомився в Гостомелі з роботою підприємства, де вирощують овочі та баштанні культури. А також відвідав агровиробництво в Бучанському районі, яке займається вирощуванням зернових, бобових та насіння олійних культур.

Джерело та фото: МінАгро політики України

Зараз читають