Пошук
Close this search box.
На аграріїв припадає 40% виданих в Україні грантів
groshi

Українські аграрії отримають близько 40% грантів, передбачених державою для підтримки вітчизняного бізнесу. Про це повідомила заступниця міністра економіки України Надія Бігун, пише agropolit.com

За її словами, для підтримки деревообробної галузі виділяють близько 14% грантової підтримки. Також її активно отримують представники легкої промисловості та швейного виробництва. Надія Бігун зазначила, що завдяки державним програмам підтримки, чверть підприємців, у яких не було власного виробництва, змогла його відкрити.  

Заступниця міністра додала, що земля залишається найвигіднішим активом в Україні, оскільки з неї можна швидко отримати прибуток, просто засіявши поля, без необхідності інвестувати в них.

Переробка – це виробництво. Так от у нас виробництво в структурі ВВП було 21%, і ми поступово це втрачали, втрачали, ставали все більш аграрною сировинною країною. Багато хто нас за це критикував, мовляв, це тупиковий шлях розвитку. Напевно, відсутність стратегії, бачення, куди ми хочемо прийти згодом, воно нас зводило до того, що ми ставали більш аграрною країною. Тому що у нас величезне багатство у вигляді українського чорнозему. Наш чорнозем – це наша нафта», – зазначила Надія Бігун.

Джерело та фото: agropolit.com

Зараз читають