Пошук
Close this search box.
Накопичення вагонів у напрямку західних прикордонних переходів України зросло до 11 тисяч
вагони

Наразі передачі через західні прикордонні переходи України очікують понад 11 тис. вагонів з різними видами вантажів, таким чином у вересні порівняно із серпнем черга збільшилася майже на 800 вагонів. Про це було заявлено під час наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками аграрного ринку 21 вересня, повідомляє Rail.insider, пише apk-inform.com

«Що ж до зернових вантажів, то їхнє накопичення збільшилося на 60 вагонів — до 2800 одиниць. Водночас щодобовий показник передачі збільшився приблизно на 80 вагонів — до 1860 одиниць, з яких вагони із зерном та макухою становлять 490 одиниць», – вказується в повідомленні.

Так, через польські переходи щодоби передається 103,6 вагона із зерном, тоді як станом на 18 вересня показник був на 2 вагони нижчий. Приріст обсягу передачі вагонів зі збіжжям через кордон із Румунією наразі становить 2,5 вагона (загалом передається 121 одиниця).

Передача вагонів зі збіжжям через українсько-словацький кордон збільшилася майже на 2 одиниці на добу — з 74,5 до 76,4 вагонів.

Проте скоротилася передача вагонів із зерном до Угорщини. Якщо станом на 18 вересня передавали 81 вагон на добу, то наразі показник становить 79,4 вагона.

«Окрім того, є проблеми з передачею шроту до Польщі. Зокрема, як пояснили в PKP LHS під час наради з представниками УЗ, наразі по станції Славкув перебувають 190 вагонів під вивантаження. Ще 60 вагонів — у дорозі. Проте показник добового вивантаження становить 35 вагонів. Тож найближчим часом перевізник має намір обмежити приймання шроту на станцію Грубешув», – зазначається в повідомленні.

Джерело та фото: apk-inform.com

Зараз читають