Пошук
Close this search box.
Новий дослідницький кластер пшениці вартістю 20 мільйонів доларів допоможе підвищити стабільність і прибутковість фермерства
pshenytsia

Канадська дослідницька коаліція пшениці керуватиме новим Канадським національним кластером пшениці вартістю 20 мільйонів доларів.

Голова Коаліції Джейк Легі каже, що кластер пшениці має вирішальне значення для розвитку сортів пшениці, кращих економічних систем і всього іншого, що робить фермерів у Західній Канаді більш прибутковими та стійкими.

Попередній кластер, який тривав з 2018 по 2023 роки, був зосереджений на 14 проектах, включаючи розробку сортів, попередню селекцію для майбутньої стійкості до комах і хвороб для захисту врожайності та якості зерна, а також управління культурами для охоплення повного генетичного потенціалу та мінімізацію впливу на навколишнє середовище.

Через коаліцію інвестовано 9,3 мільйона доларів, причому найбільша частина з цих майже 3 мільйонів доларів надходить від SaskWheat, оскільки вони представляють найбільшу територію вирощування пшениці в Канаді.

Новий кластер буде зосереджено на 15 проектах, пов’язаних із дослідженням твердої та озимої пшениці.

Джерело та фото: дайджест МінАгро України з посиланням на centralalbertaonline.com

Зараз читають