Пошук
Close this search box.
Податок на сільське господарство може допомогти полегшити економічні проблеми Пакистану
nation

Податкові реформи, якщо їх провести продумано, можуть зіграти значну роль у збільшенні державних доходів Пакистану, підтримці розвитку сільської місцевості та покращенні загальної економічної стабільності.

Сільське господарство відіграє ключову роль в економіці Пакистану, роблячи значний внесок у ВВП і забезпечуючи роботу значної частини населення. Однак історичне звільнення сільськогосподарського доходу від оподаткування призвело до дефіциту доходів, що, у свою чергу, сприяло фіскальному дефіциту та економічній нестабільності.

«Аргументи запровадження сільськогосподарських податків є переконливими. Запроваджуючи прогресивну систему оподаткування, більші землевласники з більш значними сільськогосподарськими доходами можуть взяти на себе справедливу частку податкового тягаря. У той же час, звільнення або знижені ставки для дрібних фермерів можуть зберегти їх засоби до існування. Цей подвійний підхід забезпечує баланс між фіскальною відповідальністю та соціальною справедливістю», – пояснив Шахзад Амір Навід, фахівець із сільського господарства, який працює в Міністерстві планування, розвитку та спеціальних ініціатив.

Джерело та фото (дайджест МінАгро України): з посиланням на Nation

Зараз читають