Пошук
Close this search box.
Польща обіцяє інвестувати в збільшення транзиту українського зерна
tranzit

Аграрний міністр Польщі Чеслав Сєкерський зазначив, що існує політична воля для розвитку інфраструктури, яка дозволить збільшити транзит агропродукції з України через Польщу. Про це пише Business Insider, повідомляє agropolit.com

За його словами, в контексті надмірного експорту зерна з України Польща очікує більш активної позиції з боку Єврокомісії та підтримки розвитку портової та залізничної інфраструктури за кошти з бюджету ЄС.

Міністр пообіцяв, що обсяг аграрних товарів, які транзитом ідуть через Польщу, буде набагато більшим, ніж до повномасштабної війни. Чеслав Сєкерський наголосив, що якщо Польща має стати значною транзитною територією для продукції з України, хорошим рішенням буде співпраця польських та українських підприємств у сфері спільних проектів з розвитку переробки сільськогосподарської сировини з подальшим її експортом.

Будемо працювати над розвитком портової інфраструктури. Для впорядкування та покращення транзитних можливостей сільськогосподарської сировини з України необхідно буде співпрацювати з іншими міністерствами у розвитку портової, залізничної та складської інфраструктури. У контексті надмірного експорту зерна з України Польща також очікує більш активної позиції Єврокомісії», – зазначив Чеслав Сєкерський.

Джерело та фото: agropolit.com

Зараз читають