Пошук
Close this search box.
Прогноз розвитку світового ринку сільськогосподарського обладнання до 2027 року
agricultura

Прогнозується, що глобальний ринок сільськогосподарського обладнання буде зростати зі стійким CAGR (сукупний середньорічний темп зростання) у період 2022-2027 років завдяки зростанню населення в усьому світі, підвищенню механізації в сільськогосподарському секторі в поєднанні зі сплеском доходів фермерів.

У звіті міститься комплексний аналіз потенціалу ринку сільськогосподарського обладнання та охоплюється розмір ринку з точки зору отриманого доходу.

Огляд ринку:

  • Очікується, що Азіатсько-Тихоокеанський регіон займатиме значну частку світового ринку сільськогосподарського обладнання протягом прогнозованого періоду. Через залежність значної частини економіки регіону від сільського господарства.
  • Збільшення програм соціального забезпечення уряду в сільськогосподарському секторі свідчить про значну роль на ринку обладнання.

Основні тенденції за сегментами ринку:

  • За аналітикою продукції : на сегмент тракторів припадає найбільша частка доходів у 2021 році, що пояснюється нестачею робочої сили та зростанням населення, щоб задовольнити глобальні потреби в продуктах харчування, що зробило трактори необхідною умовою для підвищення продуктивності в сільськогосподарській галузі.
  • За застосуванням : Сегмент розвитку землі та підготовки посівного ложа приніс більшу частку доходу в 2021 році, і очікується, що він буде зростати зі значним CAGR протягом прогнозованого періоду

Прогнозується, що глобальний ринок сільськогосподарського обладнання продемонструє значне зростання в прогнозованому періоді 2022-2027 років із зростанням обізнаності про переваги обладнання та різні сприятливі урядові політики в цілому.

Джерело та фото (дайджест МінАгро України): з посиланням на businesswire.com

Зараз читають