Пошук
Close this search box.
«Протягом 10 років альтернативне м’ясо стане повноцінною галуззю» – топменеджер Cargill
vegan_meat

Альтернативний протеїн – все ще молода категорія на ринку, але ситуація швидко змінюється, вважає Елізабет Гутшенріттер, керуючий директор з виробництва альтернативного протеїну в Cargill. Повідомляє newfood.media.

“Глобальне споживання білка продовжуватиме зростати. Щоб задовольнити цей попит, знадобляться тварини, рослини, ферментація, культивовані інгредієнти, гібриди та нові інноваційні продукти. Це величезний виклик, але я вірю, що наша галузь впорається”, – говорить вона.

Категорія “альтернативного білку” переросте з доповнюючої у повноцінну галузь

Вона просто стане ще одним варіантом білка, який надає споживачам важливі поживні речовини та більше можливостей, поряд із традиційним тваринним білком, вважає Гутшенріттер.

Досягнення цієї віхи означає, що протягом наступних 5-10 років нам знадобляться альтернативи рослинному м’ясу та технології, придатні для масштабного виробництва.

Такими, вважають в Cargill, можуть бути мікопротеїни та застосування точної ферментації для отримання найрізноманітнішого білка.

До слова, Cargill, яка має довжелезну історію на ринку харчових продуктів, створила підрозділ альтернативного протеїну у 2019 році. Тоді ж його очолила і Елізабет Гутшенріттер, яка працює 17 років. 

Таким чином гігант продовольчого ринку показав відкритість до інновацій та підтримав їх розвиток. З того часу Cargill презентувала чимало розробок, як от екстравеганський шоколад чи білок із морських водоростей, який можна використовувати для створення рослинного м’яса.

Джерело та фото: newfood.media

Зараз читають