Пошук
Close this search box.
Пшениця в ЄС досягла місячного максимуму під час нестабільної торгової сесії
pthyj

Ціни на європейську пшеницю досягли майже місячного максимуму в четвер, перш ніж частково скоротитися, оскільки трейдери та фонди зафіксували прибуток після зростання приблизно на 7% за два тижні.

«Великі експортні потоки з Чорного моря привертають увагу ринку, причому більшість експортного попиту задовольняється Чорним морем», — сказав один німецький трейдер. «Важко зрозуміти, куди можна продати велику кількість пшениці з ЄС, крім Марокко».

Єгипет купив 110 000 тонн болгарської та румунської пшениці на тендері в середу.

У четвер Louis Dreyfus Company (LDC) заявила, що її прибутки минулого року були близькі до високих рівнів 2022 року, а глобальна торгова мережа допомогла йому витримати падіння цін.

Виконавчий директор групи сказав Reuters, що він залишається позитивним щодо китайського попиту як джерела зростання сільськогосподарських ринків, незважаючи на відновлення балансу в інших частинах економіки Китаю.

Очікується, що імпорт зерна та олійних культур Китаєм цього року залишиться на рекордно високому рівні, незважаючи на недавню серію скасувань, оскільки нижчі світові ціни та дефіцит внутрішнього виробництва спонукають до закупівель.

Джерело та фото: дайджест МінАгро з посиланням на Tradingview

Зараз читають