Пошук
Close this search box.
П’ять країн ЄС вимагають ввести мито на експорт зерна з України
yevrosoyuz-35206

Міністри сільського господарства Угорщини, Румунії, Словаччини, Польщі та Болгарії закликали Єврокомісію запровадити мито на ввезення зерна з України. Про це повідомили в уряді Угорщини, пише agropolit.com

У спільному листі міністри закликали Брюссель знайти рішення та допомогти фермерам впоратися з порушеннями ринку, спричиненими українською агропродукцією. Угорський міністр Іштван Надь нагадав, що з моменту призупинення імпортних мит, квот і заходів торгового захисту для українського експорту до Євросоюзу в червні минулого року аграрії прифронтових країн зазнають значних збитків.

Міністри написали лист Валдісу Домбровскісу, віце-президенту Європейської комісії, єврокомісару з питань торгівлі та Янушу Войцеховському, єврокомісару з питань сільського господарства, в якому вони представили Брюсселю зміни динаміки експорту української продукції до Європейського Союзу та втрати ринків їх країн.

Іштван Надь зазначив, що останніми роками, окрім викликів, спричинених високими витратами на виробництво, підвищенням цінових і прибуткових ризиків, а також несприятливими кліматичними умовами, зростання експорту з України викликає дедалі серйозніше занепокоєння аграріїв.

Джерело та фото: agropolit.com

Зараз читають