Пошук
Close this search box.
Rabobank: конкуренція на ринку свинини зростає
001

Згідно зі звітом Rabobank, перевага, швидше за все, буде в руках виробників свинини з низькою собівартістю, таких як Бразилія та США. Тим часом очікується, що позиція Європи послабиться, головним чином через підвищення ринкових і регуляторних вимог щодо добробуту тварин і сталого розвитку.

Єва Гочік, старший аналітик (тваринний білок) Rabobank, зазначила, що світове споживання свинини, як очікується, зростатиме на 0,7% щорічно з 2022 по 2030 рік.

Гочік зазначає, що Бразилія стає ключовим гравцем і в 2022 році охопила 24% китайського імпорту свинини, закріпивши свою позицію другого за величиною постачальника Китаю. Бразилія продовжує зберігати перевагу в собівартості виробництва над європейськими експортерами.

США та Канада продовжують утримувати свій статус недорогих експортерів свинини завдяки доступним кормам і постійному доступу до ключових ринків. Цінність свинини в США та Канаді може зрости завдяки подальшій консолідації та ініціативам сталого розвитку. Експорт свинини та різного м’яса США та Канади залишатиметься центральним у світовій торгівлі свининою.

В ЄС підвищення стандартів стійкості та добробуту тварин вимагає інвестицій від виробників. І хоча європейський експорт свинини залишається значним, очікується, що він скоротиться, оскільки очікується подальше зростання витрат на виробництво.

Джерело та фото (дайджест новин МінАгро): pigprogress.net

Зараз читають